DECATHLON SEGAPAARIDE KARIKASARI

Padel Arenas korraldab 2023/2024 hooajal segapaaride karikasarja. See on kaheksast osavõistlusest koosnev sari, kus finaalvõistluse järel kuulutame välja kolm parimat paari kogu sarja arvestuses ning parima mees- ja naismängija. Üldarvestusse lähevad 6 parimat tulemust.

Turniir on suunatud enam mitte päris algajatele, vaid wannabe edasijõudnutele ja päriselt edasijõudnud harrastajatele. Nagu nimi viitab, siis segapaar koosneb ühest naisest ja ühest mehest.

Fun from day one guarantee!

VÕISTLUSSARJA JUHEND

Segapaaride karikasari koosneb kaheksast etapist. Parimate arvestus toimub igal etapil eraldi ning hooaja kokkuvõttes. Turniirile registreeritakse paarilisega. Igal etapil ei pea osalema sama paarilisega. Karikasarja kokkuvõttes premeeritakse parimat mees- ja naismängijat.

Esimene osavõistlus toimub 13.oktoobril. Kokku osalevad 16 paari, kes loositakse kahte alagruppi. Mõlemas alagrupis peetakse 5 mängu, kestvusega 15 minutit. Alagrupimängud toimuvad Mexicano stiilis. Esimesed paarid loositakse, sealt edasi moodustatakse mängupaarid vastavalt teenitud punktidele. 40:40 seisult mängitakse otsustav punkt. Lõpuvile kõlades on aega kuni 3 minutit, et mängida lõpuni käimasolev geim. Punktiarvestusse lähevad geimivõidud.

Kummagi alagrupi kaks paremat pääsevad poolfinaali (A1 vs B2 ja B1 vs A2). Poolfinaalide võitjad mängivad finaalis ning kaotajad 3.-4. koha peale. Finaalide pikkus on 20 min.

5.-8. koht mängitakse välja vastavalt A3 vs B4 ja B3 vs A4. Nende võitjad mängivad kohtadele 5-6 ning kaotajad kohtadele 7-8.

Lõplikud asetused kohtadele 9-16 pannakse paika vastavalt viies voorus teenitud punktidele.

Esimesena vaadatakse võidetud punkte; teisena kaotatud saadud punkte; kolmandana võrdsete punktide korral omavahelist mängu. Kui ka siis on võrdne seis, on arvestuses eespool ühes mängus suurima punktisumma löönud tiim (vajadusel vaadatakse 2. mängu jne).

Iga turniiri võitja saab üldarvestusse 20 punkti. Teine koht 17 punkti, kolmas 14, neljas 13 ning sealt edasi 12, 11, 10, kuni 16.koht teenib 1 punkti.

Üldarvestusse läheb iga mängija kuus parimat tulemust.  Võrdsete punktide korral üldarvestuses vaadatakse kõigepealt esikohtade arvu, seejärel teisi kohti jne.

Iga osavõistluse kolmele parimale paarile ning karikasarja parimale mees- ja naismängijale on auhinnad välja pannud Decathlon ja Padel Arenas. Joogipartner on Värska Originaal.