TREENINGUD PADEL ARENAS

Padelit on väga lihtne õppida, kuid selleks, et viia enda mänguoskus uuele tasemele või vältida algajana halbade mänguvõtete kinnistumist, tasub tulla trenni. Padel Arenas viivad läbi treeninguid suurepärase mänguoskuse ja õpetamise kogemusega treenerid.

Sportliku firma- või kliendiürituse läbiviimise soovitame kindlasti kaasata ka treener. Nii tagad, et kõik osalejad saavad kiiresti mängima ning üritusest kujuneb meeleolukas sündmus.

Vali endale treener ja võta ühendust, et leppida kokku enda mängukaaslastega privaatsessioon või uuri võimalusi mõne regulaarse trennigrupiga liitumiseks.

KAKS UUT ALGAJATE GRUPITRENNI

Jaanuaris alustab Padel Arenases kaks uut algajate grupitrenni, mis toimuvad igal nädalal:

  • Neljapäeviti 16:00 – 17:30
  • Laupäeviti 12:00 – 13:30

Trennigruppidesse registreerumine läbi Playtomic äpi (vali “Play->Classes” ja otsi “Padel Arenas – Algajad”. Ühe treeningkorra hind 30€ (sisaldab nii väljaku kasutust, treeneri juhendamist kui ka soovi korral varustuse renti). Igasse grupitrenni jagub kohti neljale kiiremale. Trennid toimuvad kui gruppi on registreerunud vähemalt kaks osalejat.

Treeninguid viib läbi Timo Siim

PADEL ARENAS TREENERID

Elisabeth Alla

Elisabeth on Eesti naiste meister padelis, kes on treenerina töötanud  Dubais ja loomulikult ka Eestis. Treeningutele on oodatud nii algajad kui ka edasijõudnud mängijad. Trennid toimuvad tööpäeva õhtuti ja nädalavahetustel. Juhendamine eesti ja inglise keeles.

ALGAJATE GRUPITREENINGUD

  • Teisipäeviti 18:00 – 19:30
  • Kolmapäeviti 19:30 – 21:00
  • Laupäeviti 11:00 – 12:30

HARRASTAJATE GRUPITREENINGUD

  • Teisipäeviti 19:30 – 21:00
  • Kolmapäeviti 18:00 – 19:30
  • Laupäeviti 12:30 – 14:00

Uuri võimalusi mõne olemasoleva treeninggrupiga liitumiseks või lepi kokku privaatne treeningsessioon.

TIMO SIIM

Pärast kahte kuud intensiivseid treeninguid Hispaanias kohaliku treeneri käe all, kus pandi suurt rõhku mängu tehnikale ja taktikale, on treener Timo tagasi Eestis ning suure rõõmuga valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi padeli treeningutel!
Timo treeningutel leidub koht nii äsja padeliga esmatutvust teinud kui juba kogemusega padelimängijale, kes soovib midagi uut leida ja proovida.
Timo treeningud on avalikud nii Palytomicus kui muidugi ka eratrenni võimalusena läbi otsekontakti.

NB! Lisaks tavapärasele padelitrennile pakub Timo läbi Playtomicu ka üldfüüsilise treeninguid. Spetsiaalselt padelimängija füüsiline ettevalmistus on oluline nii vigastuste vältimiseks kui ka oma mängutaseme tõstmiseks.

Timo on välja käinud lubaduse, et iga tema treening on mitmekülgne, motiveeriv ja lõbus. Tema eesmärk on aidata sul arendada oma oskusi, parandada füüsilist vormi ja nautida aktiivset elustiili.