PADEL ARENAS SUMMER CUP ’24

Me teame, et ka suvel tahaks padelit mängida, reketeid ristata, bajadede üle head meelt tunda ja neile teistele tõestada, et me mängime neist paremini!
Teame aga ka seda, et suvel ei ole kuigi lihtne leida seda aega, mil turniiril osaleda.
Say no more – teeme selle jaoks suvel ühe teises formaadis turniiri. Padel Arenas Summer Cup. See on turniiri, kus igaüks lepib ise kokku millal oma mängud teeb. Läbi suve kestev turniir kulmineerub Final 4’ga, kus selgitame finalistid ning seejärel võitjad.

Padel Arenas Summer Cup on eraldi arvestuses naistele ja meestele. Kummalegi turniirile saab peale 16 kiiremat paari, kes loositakse 2 x neljastesse alagruppidesse. Naiste puhul on orientiiriks B-liiga mängijad, meestest ootame B ja C mängijaid. Osalejad mängivad igal nädalal ära ühe mängu, neile sobival ajal. Kõik mängud on kahe profiseti võiduni. Alagruppidest saavad edasi kolm paremat, play-off tabelisse. Seejuures alagruppide võitjad on playoffi esimeses voorus vabad. Kahe nädala jooksul mängitakse ära play-offide kaks ringi. Seejärel peame 9.augustil reede õhtul maha ühe vinge Final 4 ning selgitame välja Summer Cup ’24 võitjad.

VÕISTLUSSARJA PEASPONSOR // sinu logo siin //