Algajate aMERICANO, powered by Vitamin Well.

Registreeri / Register

31 Going
1 remaining, 1 day left to RSVP
RSVP Here

REGISTREERIMINE AVANEB 4.veebruaril kell 10:00.

Padel Arenas korraldab koostöös Vitamin Well’iga padeliturniiri algajatele. Just, ALGAJATELE. Neile, kel ei ole kontol veel ‘sadat mängu’ ja kes viborast ei oska undki näha. Neile, kes soovivad mängida erinevate inimestega. Neile, kes otsivad mängukaaslasi, et saaks alati soovitud ajal kokku neli mängijat.

Algajate Americano toimub reedel, 23. veebruaril kell 18:30-22:30 Padel Arenas. 32 mängijat neljas tugevusgrupis. Sobilik nii neile, kes on mõned korrad mängimas käinud ning soov panna ennast proovile erinevate vastaste ja paarilistega kui ka neile, kes tunnevad, et võiksin juba tegija olla, aga tegelikult olen ikka suht algaja veel. Iga mängija mängib enda tugevusgrupis 7 mängu. Igal mängul on erinev paariline.

Osavõtutasu (25€) tasuda Padel Arenas OÜ pangakontole EE067700771008521991. Osavõtutasu ülekanne tagab koha üritusel.

Registreerimise järel saadetakse sisestatud e-posti aadressile automaatne kinnituskiri. Selles sisalduv kood EI OLE uksekood. Uksekoodi saadame ürituse toimumise päeva hommikul.

Enrollment fee (25€) shall be paid via wire tranfer to Padel Arenas OÜ account EE067700771008521991. The payment of enrollment fee ensures your spot on the event.

After the registration an automatic confirmation e-mail is sent to you. The code in this e-mail is NOT a door access code. The access code will be sent to you in the morning of event day.

Vitamin Well